Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinewwokna blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
6623 odwiedzin | wpisów: 19, komentarzy: 5, artykułów: 8, obserwuje: 12
 

Czy to koniec ery zasłon? Już tylko rolety?

autor: wwokna blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Czy dziś nowoczesne domy nie mają firan, zasłon, a tylko rolety. Czy zasłony pasują tylko do tradycyjnych domów? Zaczęliśmy się nad tym zastanawiać. Chyba nie jest tak do końca, bo obserwując Wasze blogi, Drodzy Inwestorzy, zauważamy że w nowoczesnych domach wieszacie też zasłony. Czy zwiewne, czy ciężkie dają efekt przytulnego wnętrza, tworzą domową atmosferę.

Chętnie poznamy Wasze zdanie na ten temat: czy dziś zasłony nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Czy wolicie puste okna bez firan i zasłon, a z roletami (czy to zewnętrznymi czy wewnętrznymi) czy jednak obowiązkowo okno ze zwiewną firanką i ciężką zasłoną. Piszcie w komentarzach.

Tymczasem zaprezentujemy Wam zasłony Deco Sun, na które ciągle jest niezły popyt.

Zasłony Moderno DECO SUN

Zasłony Moderno to bogata kolekcja zwiewnych, półprzezroczystych zasłon, a także masywnych, cięższych, gęstych. Posiadają nowoczesny (bardzo praktyczny i estetyczny) system – mechanizm obsługiwany za pomocą sznurka. Zasłony układają się w piękne, równe fale, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Bogata kolekcja tkanin, szyny w dwóch kolorach (białym i srebrnym) pozwalają z łatwością dopasować dekorację do każdego stylu. Zalecany montaż do sufitu.

Firany Moderno modele

Białe zasłony Moderno

Kremowe zasłony Moderno

Zasłony Moderno Deco Sun

Zasłony Moderno salon

Zasłony Moderno w salonie

Zasłony Flex DECO SUN

Niezwykle eleganckie zasłony, równomiernie przymarszczone na specjalnych, regulowanych wieszakach typu Flex. Występują w 3 modelach przymarszczenia tkanin. Zaleca się montaż na szynach KS (które są bardzo popularne w branży dekoracyjnej). Istnieje też opcja zawieszenia zasłon na dowolnym karniszu.

Zasłony Flex modele

Zasłony Flex Deco Sun

Zasłony Flex salon

Zasłony Flex sypialnia

Zasłony Flex w salonie

Zasłony Flex w sypialni

Nie lubisz zasłon, firan. Na pewno w domu będziesz miał rolety zewnętrzne lub wewnętrzne, ale jeszcze nie wiesz jakie – te artykuły mogą ci się przydać:

http://wwokna.pl/zaluzje-fasadowe-czy-rolety-zewnetrzne/

http://wwokna.pl/drewniane-zaluzje-okienne-znow-modne/

http://wwokna.pl/rolety-dzien-noc-zalety/

Jeśli jesteś zainteresowany zasłonami lub masz pytania – zachęcamy do kontaktu http://wwokna.pl/kontakt/ 


Jak sprawdzić czy okno jest dobrej jakości?

autor: wwokna blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Kupuj wysokiej jakości okna

Zakup okien do domu to kwestia, do której trzeba się dokładnie przygotować. Na rynku dostępne są okna pochodzące od różnych producentów. Są lepsze i gorsze, okna drewniane i plastikowe, pasywne i tradycyjne - jak wybrać te, które będą najlepsze, jeśli wysoka cena nie zawsze jest gwarancją jakości?

Co musimy wiedzieć przed zakupem okien?

Kupując okna musimy znać przede wszystkim materiał z jakiego są wykonane, wymiary oraz funkcje jakie muszą spełniać (oszczędność energii, odporność na włamanie). Następnie należy zapoznać się z kartą techniczną, w której znajdują się wszystkie dane dotyczące okna. Koniecznie należy też sprawdzić, czy okna posiadają znak CE świadczący o dopuszczeniu ich do stosowania i sprzedaży. Warto też zapoznać się z zasadami gwarancji i tego czego dokładnie dotyczy. Okna trzeba kupować tylko od sprawdzonych producentów, za którymi przemawiają technologie i powtarzalność, a kwestie zwrotów i reklamacji są przejrzyste.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Jakie są cechy funkcjonalnego okna?


  Liczba i jakość uszczelek- w oknach montowane są dwa rodzaje uszczelek: oporowe i przyszybowe. Jedne i drugie mają na celu zatrzymanie wody na zewnątrz okna, tak żeby nie dostała się ona do wewnątrz profilu i nie doprowadziła do rdzewienia okuć. Uszczelki oporowe zabezpieczają przed wiatrem i kurzem, ale chronią też przed hałasem.

  Rodzaj zastosowanych szyb –im niższy współczynnik Ug, tym mniejsza utrata ciepła.

  Jakość okuć – to okucia odpowiadają za to, jak się otwiera i zamyka okno. Wysokiej jakości okucia zapewnią cichą i sprawną pracę całego okna. To one odpowiadają za otwieranie i uchylanie okna.

  Liczba komór – w przypadku okien z PCW liczy się również liczba komór (im jest ich więcej tym okna są szczelniejsze).

  Grubość komór najlepsze okna mają ścianki o grubości 3 mm, co daje sztywną i solidną konstrukcję. Należy unikać profili ościankach poniżej 2,5 mm, ponieważ ich jakość drastycznie się wtedy obniża i mogą pojawić się zniekształcenia.

  WW Okna Wrocław - ODWIEDŹ NAS http://wwokna.pl/kontakt/