Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinewwokna blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
6622 odwiedzin | wpisów: 19, komentarzy: 5, artykułów: 8, obserwuje: 12
 

Najlepsze drzwi wejściowe - czyli jakie?

autor: wwokna blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Drzwi wejściowe - jakie wybrać?

Drzwi wejściowe to przede wszystkim wizytówka domu, dlatego decydując się na ich zakup zwracamy uwagę na ich kolor i wygląd. Nie ulega jednak wątpliwości, że drzwi zewnętrzne powinny być solidne i  wykonane z dobrych materiałów - ich jakość przekłada się na energooszczędność i bezpieczeństwo.

Drzwi pasywne i energooszczędne

Coraz bardziej popularne budownictwo pasywne wymusza na inwestorach wybór drzwi energooszczędnych, czyli takich, których współczynnik przenikania ciepła jest ekstremalnie niski i osiąga nawet 0,71 W/(m²·K). Drzwi pasywne to inwestycja na długie lata, które znacznie ograniczają wymianę ciepła z otoczeniem, co wpływa na redukcję kosztów związanych z ogrzewaniem budynku.

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Dobrej jakości drzwi zewnętrzne to podstawa bezpieczeństwa. Antywłamaniowe drzwi stanowią skuteczną barierę dla złodziei i uniemożliwiają dostanie się im do wnętrza budynku. Nowoczesne drzwi antywłamaniowe spełniają wszystkie standardy, mają wzmacniane profile i solidne zamki.

Dowiedz się więcej o DRZWIACH ZEWNĘTRZNYCH http://wwokna.pl/najlepsze-drzwi-wejsciowe-czyli-jakie/

Jeśli potrzbujesz porady związanej z wyborem drzwi zewnętrznych lub chcesz skorzystać z naszej oferty i usług - zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości drzwi w atrakcyjnych cenach. http://wwokna.pl/kontakt/


Okna pasywne w naszym domu – buduj mądrze

autor: wwokna blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Nowoczesne okna pasywne do domu

Budowa domu to ogromna inwestycja, którą należy dokładnie przemyśleć. Dobry projekt to podstawa! Trzeba maksymalnie wykorzystać topografię terenu i nasłonecznienie działki, na której powstanie wymarzony dom. W fazie domu należy zastanowić się, jakich materiałów użyć i na jakie wykończenie się zdecydować.

Istotną kwestią do przemyślenia będzie wybór okien. To od nich zależy odpowiednie nasłonecznienie wewnątrz domu, a co za tym idzie dobre samopoczucie mieszkańców. Jednak duże okna niestety kojarzą się z utratą ciepła w zimie. Jest tak na pewno w przypadku okien klasycznych, ale alternatywą dla nich są okna pasywne. Ichzastosowanie zapewni nam odpowiednie światło w domu bez niepożądanej utraty ciepła w chłodne dni. Inwestycja w okna energooszczędne to krok w stronę redukcji kosztów. W porównaniu z klasycznymi oknami pozwalają ograniczyć straty energii nawet o 45%. Okna pasywne redukują również poziom hałasu pochodzący z zewnątrz budynku.

Okna pasywne to inwestycja na lata

Oprócz odpowiednich parametrów liczy się również trwałość okien. Okna pasywne są może droższe, niż te klasyczne, ale tylko przy zakupie. W perspektywie czasu koszty poniesione na starcie zwrócą się, dzięki środkomzaoszczędzonym na ogrzewaniu i ewentualnych wymianach okien.

Budowa okna pasywnego

Największe zalety okien pasywnych

  - Minimalizują koszty ogrzewania i oświetlenia domu.

  - Mają bardzo niski współczynnikprzenikalności cieplnej (współczynnik izolacyjności termicznej nie przekracza 0,8 W/m2K).

  - Wyróżnia je świetna izolacyjność akustyczna (skutecznie wygłuszają odgłosy dochodzące z zewnątrz budynku).

  - Wpuszczają do wnętrza domu optymalną ilość światła dziennego.

  - Są estetyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

  - Wyróżnia je długowieczność, łatwa konserwacja i czyszczenie.


Rolety zewnętrzne - jakie wybrać?

autor: wwokna blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Rolety zewnętrzne

Przed każdym inwestorem stoi wiele trudnych decyzji do podjęcia. Wiele z nich związanych jest z wyborem drzwi, okien, parapetów a także - rolet zewnętrznych. Dlaczego warto zdecydować się na montaż rolet zewnętrznych i jakie są ich rodzaje? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie na naszym blogu we wpisie: JAKIE ROLETY ZEWNĘTRZNE WYBRAĆ? http://wwokna.pl/jakie-wybrac-rolety-zewnetrzne/

Jeśli chcesz osłonić okna w swoi domu roletami zewnętrznymi pamiętaj, że (w zależności od ich rodzaju) montuje się je na różnym etapie budowy. Jeśli chcesz mieć rolety podtynkowe to powinieneś  o nich pomyśleć już na etapie domu. Z kolei rolety zewnętrzne natynkowe montować można nawet po zakończeniu inwestycji.

Jeśli masz problem związany z podjęciem decyzji w zakresie stolarki otworowej, nurtują cię pytania dotyczące wyboru okien i drzwi - zapraszamy do kontaktu! http://wwokna.pl/kontakt/


Witamy na blogu eksperckim WW Okna!

autor: wwokna blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

WW Okna Wrocław - witamy na blogu eksperckim!

Serdecznie witamy całą społeczność Portalu Moja Budowa! Mamy nadzieję, że w chwilach wolnych od spraw związanych z budową i wykańczaniem swoich domów znajdziecie chwilę, by przeczytać nasze wpisy, które będą miały charakter poradnikowy i informacyjny. Zachęcamy do aktywnego komentowania naszych artykułów i zadawania pytań w komentarzach – mamy nadzieję, że nasza wiedza i doświadczenie w branży stolarki otworowej ułatwi wam podjęcie decyzji związanych z wyborem okien, drzwi, bram czy osłon do waszych domów.

blog budowlany - mojabudowa.pl

WW Okna Wrocław – kim jesteśmy?

WW Okna to firma, którą tworzą specjaliści i pasjonaci. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz osłon zewnętrznych i wewnętrznych, ale również montażem, obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną oraz serwisem stolarki otworowej.

Siedziba naszej firmy mieści się w najpiękniejszym mieście Dolnego Śląska – we Wrocławiu, przy ul. Jaracza 75D. Współpracujemy z największymi i najbardziej zaufanymi markami tj. Krispol, Selt, Deco-Sun, Somfy czy Kratex. Oferujemy również rozwiązania dla inteligentnych domów, wyposażamy nasze produkty w automatykę renomowanych firm, stawiamy na jakość i profesjonalizm

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://wwokna.pl/oferta/

WW Okna Wrocław